La Mer partnerem 8 CARS Invitational by Volvo Euroservice!

Uczestniczki turnieju mogą liczyć na wspaniałe nagrody od La Mer.

Do wygrania w konkursach Nearest The Line 4 zestawy o wartości 2000 złotych każdy!

Ale to jeszcze nie wszystko!

 

 

La Mer zaprasza wszystkie Panie oraz Panów na La Mer look. Przeniesiemy Was w nieznane i niezapomniane chwile w świecie La Mer. Krótki rytuał który da natychmiastowy efekt nawilżenia i ulgi dla skóry. Ambasadorki marki pokażą i nauczą szybkich trików , które można wykonać w zaciszu domowym. La Mer look to zabiegi przygotowujące skórę do perfekcyjnego makijażu: ukojenie, lifting, nawilżenie. W sobotę i w niedzielę w recepcji turnieju przywitają Was Ambasadorki marki, które udzielą wszelkich informacji.

 

 

 

Kultowy CRÈME DE LA MER w Polsce!

Stworzony przez Dr Max’a Huber’a w wyniku wypadku. Dziś uważany za jeden z bardziej prestiżowych kremów na świecie. Używany i uwielbiany przez międzynarodowe gwiazdy i inne osoby opiniotwórcze. Cudowny CRÈME DE LA MER dziś cieszy się spektakularnym sukcesem na skalę międzynarodową.

CRÈME DE LA MER od roku 1995 należy do Grupy Estée Lauder. Obecny jest w tej chwili w ponad 30 krajach na świecie, w lutym 2007 wprowadzony został do Polski.

Punkty dystrybucyjne są bardzo dokładnie wybierane pod względem jakości, prestiżowej lokalizacji oraz serwisu na najwyższym poziomie, jakiego oczekują klienci kupujący CRÈME DE LA MER.

Euroservice Volvo
Płowiecka 62
04-501 Warszawa
Euroservice Volvo
Jerozolimskie 239
02-495 Warszawa
01/07 2022

Audi Krotoski wspiera 8 CARS Invitational 2022!

Samochod marki Audi z pełnym bakiem paliwa i limitem 500 km do zrealizowania od piątku (popołudniu) do poniedziałku (rano) po rezerwacji terminu we wspólnym dla Pań i Panów konkursie Nearest The Pin...

więcej
06/06 2022

Baldinini Partnerem 8 CARS Invitational

Baldinini to jeden z wiodących producentów włoskiego obuwia, odzieży, torebek i akcesoriów.

więcej
03/06 2022

Teneryfa dla zwycięzców 8 CARS Invitational 2022!

DWE Espana ufundował cztery rodzinne pobyty promocyjne dla zwycięzców czterech kategorii turniejowych 8 CARS Invitational 2022. 

więcej

Partnerzy