Regulamin Hole in one

Regulamin konkursu Hole in One 8 Cars Invitational 2022

 

1. W konkursie Hole In One mogą uczestniczyć jedynie gracze z oficjalnym statusem Amatora i aktywnym HCP.

2. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 2-3 lipca na polu Sobienie Królewskie G&CC na dołkach nr 4, nr 9, nr 12 i nr 16.

3. Golfiści grają dołek konkursowy z następujących tee: Panie z tee czerwonego, Panowie z tee żółtego odległości  od

  • Dołek nr  4, dystans : Panowie -171m; Panie-101 m
  • Dołek nr  9, dystans : Panowie -156m; Panie-134 m
  • Dołek nr  12, dystans : Panowie -161m; Panie-142 m
  • Dołek nr  16, dystans : Panowie -168m; Panie-108 m

4. Każdy gracz ma prawo wykonania zamachów próbnych lecz do konkursu dozwolone jest wykonanie wyłącznie jednego uderzenia.

5. W konkursie liczy się tylko pierwsze uderzenie gracza.

6. Gracze wykonują uderzenie liczące się do konkursu Hole In One, podczas trwającej rundy turniejowej w dniach 2-3 lipca.

7. Konkurs trwa do pierwszego trafienia do dołka w danym dniu turnieju, w kolejnym dniu turnieju nagroda na dołku trafionym jest ponownie do wygrania.

8. Dla zwycięzcy, który jako pierwszy jednym uderzeniem trafi do wyznaczonego dołka konkursowego, w ramach niniejszego konkursu Hole In One przeznaczona jest nagroda w postaci 150 tysięcy złotych na nowy samochód dowolnej marki u autoryzowanego dealera w Polsce.

9. Realizacja nagrody w postaci samochodu wymaga złożenia na niego zamówienia u autoryzowanego dealera z uwzględnieniem terminu produkcji i dostawy samochodu. Istnieje możliwość wyboru samochodu z aktualnie posiadanych przez dealera na stoku, tj. modeli wyprodukowanych i dostępnych na miejscu jednakże w tym wypadku zwycięzca dopłaca różnicę pomiędzy wartością wygranej i wartością wybranej specyfikacji samochodu. Zwycięzca konkursu może dowolnie za dopłatą wzbogacić wygraną wersję samochodu lub zmienić i wyspecyfikować inną.

10. Zamówienie samochodu nastąpi po wypłacie ubezpieczenia.

11. Organizator turnieju zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody zwycięzcy, który rozegrał pełną rundę turniejową zgodnie z ustalonym formatem gry.

12. Podatek dochodowy od wygranej obciąża zwycięzcę na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 oraz art. 41 ust. 4 i ust. 7 pkt. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

13. Konkurs będzie obserwował niezależny obserwator.

14. Uderzenia mogą być nagrywane.

 

01/07 2022

Audi Krotoski wspiera 8 CARS Invitational 2022!

Samochod marki Audi z pełnym bakiem paliwa i limitem 500 km do zrealizowania od piątku (popołudniu) do poniedziałku (rano) po rezerwacji terminu we wspólnym dla Pań i Panów konkursie Nearest The Pin...

więcej
06/06 2022

Baldinini Partnerem 8 CARS Invitational

Baldinini to jeden z wiodących producentów włoskiego obuwia, odzieży, torebek i akcesoriów.

więcej
03/06 2022

Teneryfa dla zwycięzców 8 CARS Invitational 2022!

DWE Espana ufundował cztery rodzinne pobyty promocyjne dla zwycięzców czterech kategorii turniejowych 8 CARS Invitational 2022. 

więcej

Partnerzy